Učící věž pro dvojčata Méďa

Učící věž pro dvojčata Méďa

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Zábavná věž pro dvojčata a sourozence se svislými tyčkami.

0 Kč s DPH

Jako první na Slovensku, či v Čechách, jsme vám přinesli dvojičkovú učící věž.

Mít v kuchyni dvě učící věže může být prostorově i finančně náročné a proto jsme přišli s myšlenkou věže pro dvě děti, která ušetří peníze i místo v kuchyni. Dvojičková věž Macko je určena pro všechny malé snílek. Svislé tyčky na bocích a vpředu zabrání tomu, aby na ni děti vylézali. Dětičkám zároveň rozvíjíte schopnost empatie a společného fungování se sourozencem. Dvojičková věž má tři polohy, které přizpůsobíte výšce dětí.

Součástí učící věže Macko je magnetická křídová tabule a na dřevěné počítadlo. Díky této věži se z vašich malých pomocníků rázem stanou umělci, či velcí počtáři.

Pro nejmenší děti je určena vrchní poloha ve výšce 50 cm, střední poloha je určena pro děti do 4 let a nejnižší poloha je pro starší pomocníky. V případě sourozenců s věkovým rozdílem, doporučujeme přizpůsobovat výšku staršímu z dětí. Věž má vzadu bezpečnostní vyjímatelné zarážky, které zabrání vypadnutí. Zarážky mají pojistky, aby jejich nejmenší děti nevěděli vytáhnout. Při starších dětí je možné zarážky zcela odložit.

 

vzorkovnik

Standardní výška: 90 cm
Šířka: 64 cm
Platforma: 55 x 20 cm
Výška stupínků: 50, 37,5 a 25 cm

Alternativní produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info