Zpět

Proč investovat do Zoody?

Proč investovat do Zoody?

Od našich potenciálních zákazníků dostáváme často jednu otázku:

Proč je cena tak vysoká?

veza

Mnoho lidí se ptá, proč je kus dřeva tak drahý? Někteří sáhnou raději po levnější verzi z inzerátu, někteří si udělají vlastní verzi věže z IKEA schůdku.

Předtím, než se tomu budeme věnovat, představte si následující: plánujete koupit nové auto. Koupíte raději ověřenou značku, nebo takovou, o které nikdo nikdy neslyšel?

Pokud jde o důležité věci v životě, všichni chceme to nejlepší. Pevně ​​věříme, že věž Zoody je jednou z těchto věcí.

Je to investice do psychického i fyzického vývoje vašeho dítěte, posílení jeho schopnosti objevovat svět, naplňování jeho zvědavosti,.... Učící věž budete používat denně několik let. Stane se neodmyslitelnou součástí vašeho domova. Je tedy zřejmé, že chcete, aby byla kvalitně provedena a zároveň i vkusnou součástí vašeho domova.

Zde je několik hlavních důvodů, proč se domníváme, že věž Zoody je tou pravou:

1. Vysoce kvalitní materiály - pro všechny naše věže používáme pouze kvalitní materiály z masivního smrkového (u Želvy bukového) dřeva. Tyto jsou ručně vybírány od ověřeného dodavatele v Česku. Toto dřevo vydrží déle než jakýkoli druh překližky.

veza

2. Věž je hned připravena k používání, nevyžaduje žádnou práci - stačí ji pouze vybalit a můžete ji používat. Nejsou potřeba žádné nástroje, ani dovednosti. Šetřete svůj čas na důležitější věci, jako je vaření a pečení se svými blízkými ❤️️

Kromě toho nepoužíváme žádné šrouby, šrouby, hřebíky. Nebudete potřebovat žádný šroubovák, vrtačku, manuály, nebudou vám chybět žádné díly. Jedná se o jednoduchý čistý design.

veza

3. Výškově nastavitelná - naše věže jsou vyrobeny tak, aby mohly růst s vaším děťátkem. Pomocí výškově nastavitelného stupínku mohou věž Zoody používat děti ve věku od 1 do 5 let. Naše děti používaly své věže až do 6 let a stále ji často vyberou tehdy, když potřebují dosáhnout na vysoké skříňky :).

vyska

Pokud zvolíte výrobu věže z IKEA schůdku, tato nemá nastavitelnou výšku a proto se brzy může stát, že bude pro dítě příliš vysoká a nebude možné ji bezpečně používat.

4. Extrémně bezpečná - Naše věže splňují napřísnější evropské bezpečnostní normy CE. Právě to je zárukou toho, že se nemusíte obávat toho, když bude děťátko věž olizovat, chytat držadly, každodenně používat.

Na našich věžích nenajdete žádné ostré hrany, žádná tříska z věže se nikdy nezachytí do nožičky vašeho prcka. Díky vyjímatelným bezpečnostním tyčkám, které jsou pojištěny proti vyjmutí, nehrozí, že by děťátko spadlo dozadu.

Inovativní design bezpečnostních tyček zajišťuje, že je děťátko nedokáže samy vyjmout.

5. Je hezkým doplňkem vaší domácnosti – věžičku pro vás připravíme na míru, dokonale zapadne do vaší kuchyně. Podívejte se na naši fotogalerii a najdete mnoho dalších krásných věžiček. Co myslíte, která je krásnější:)?

ikeazoody

 

6. Má bezpečnostní certifikát

Věže Zoody splňují nejpřísnější evropské bezpečnostní normy a jsou označeny CE (Communauté Européenne).

Každý chce pro své děťátko to nejlepší a v případě učící věže, chce samozřejmě vybrat tu nejbezpečnější.

Abychom dokázali, že jsou naše věže opravdu bezpečné a získaly označení CE, museli projít mnoha přísnými testy a zkouškami.

Přestože učící věž nespadá pod produkty, které toto označení musí mít, my jsme se rozhodli jít touto cestou a certifikát pro naše věže získat, abychom ujistili naše zákazníky, že Zoody věže jsou opravdu bezpečné a jsou tou nejlepší volbou pro dětičky.

Všechny naše věže proto poputovaly do speciální laboratoře, kde byly podrobeny různým zkouškám. Naše věže oficiálně splňují normy:

ČSN EN 71-1+A1 Bezpečnost hraček - Část 1: Mechanické a fyzikální vlastnosti

ČSN EN 71-3 + A1 Bezpečnost hraček - Část 3: Migrace určitých prvků

ce

 

Bude vám v peněžence chybět pár korun?

Pevně ​​věříme, že koupě naší věže je opravdu výhodná. Pojďme si to dokázat malou matematikou.

Řekněme, že se rozhodnete vyrobit si vlastní věž. Stále potřebujete sehnat materiál jako dřevo, šrouby, matice, nátěr pro vnější úpravu atp. Předpokládejme, že již máte k dispozici všechny pracovní nástroje – vrtačku apod., takže ty kupovat nemusíte.

I přesto, však musíte zakoupit materiál a investovat do výroby svůj vlastní čas a energii a tak vás, vlastnoručně vyrobená věž, vyjde řekněme 900-1500 kč. Standardní nelakovaná věž Zoody, začíná na ceně 2390 kč, což je pouze o cca 900 kč méně.

Nebo na to pojďme jiným způsobem a předpokládejme, že máte pouze jedno dítě a věž budou používat až do věku 5 let (tedy přibližně 4 roky). Za předpokladu, že věž budete používat každý druhý den, získáte 182 dní v roce. Používání věže tímto způsobem 4 roky = 728 dní.

To znamená, že pokud vás věž bude stát 2390 kč / 728 dní používání = 3 koruny za den.

Všimli byste si, že ve vaší peněžence chybí 3 koruny?

zoody veza

K naší věži obdržíte fakturu a prodlouženou záruku 36 měsíců, proto pokud se vyskytne jakýkoli problém, máte jistotu, že na mail vždy odepíšeme a telefon vždy zvedneme. Bude to tak ovšem i tehdy, pokud si věž zakoupíte u neověřeného prodejce s cílem ušetřit pár korun? Myslete při výběru na to, že nevíte odkud pochází materiál, že nemáte jistotu, že jsou použity barvy pro děti nezávadné a zda je opravdu bezpečná.

Kvalita naší věže se nemění ani po letech a tak rozhodnete-li se mít druhé dítě, třetí, atd., věž bude součástí vašeho domova ještě o tolik let déle. Můžete ji dokonce prodat na inzerát, jakmile už ji nebudete potřebovat, což znamená, že se vám vrátí část investice.

zoody veza

A proto věříme, že investice do učící věže Zoody je opravdu opodstatněná :). 

Vyberte si tu svoji již dnes:

 Veze