Spokojení zákazníci

Přečtěte si o našich věžích

blog zrzky

"Pokud chceme z dětí vychovat samostatné a nezávislé jedince, musíme jim dát všechnu důvěru, co v sobě vyštracháme. A co opravdu funguje, je učící věž.

Učící věž je chytrý kus nábytku, kde dítě stojí bezpečně v sympatické výšce u pracovního stolu, a vy nemusíte mít permanentně jednu ruku za jeho zády. Navíc si tam dítě samo pohodlně vyleze po schůdcích a ušetří vaše záda.

Máme ji doma asi půl roku a využíváme skoro každý den. Tuším, že nejvíc ji zakrátko využije Matěj. Když ji Chlupáč vezl z pošty, zatímco jsem byla v porodnici, proklínal mě, co jsem to zase objednala. Už po prvních měsících uznal, že je to fajn věc, a našli jsme pro ni stabilní místečko v kuchyni."

- Hrdá máma Kláry, Jakuba a Matěje, www.blogzrzky.cz

blog zrzky


"Na jednu takovou věž Žirafu, nám dala tip jiná kamarádka. Moc si ji pochvalovala, jak se v ní jejímu synovi líbí a jak je to moc šikovná věc. Okamžitě jsme ji objednali a je fakt skvělá!

Olí už mi pomáhá s vařením i pečením. Premiéru v ní měl, když jsme pekli perníčky. Vyhrnul si rukávy, že bude vykrajovat. A dokonce zkoušel i vyválet těsto. Nepřála bych vám sice vidět tu spoušť, když jsme dopekli, ale s tím se počítá. Nejvíc je, že je Olí šťastnej a já s ním."

- Blog Matky v nesnazich, www.matkyvnesnazich.cz

matky na palubu

"Věž u nás hned zaujala čestné místo v kuchyni a díky tomu, že jsem si mohla zvolit barevnou kombinaci - každá věž je vyráběná přímo na míru, tak nám doma perfektně ladí. Popravdě bych si nemyslela, že věž využijí i 5 a 6 leté cácory, ale najednou jsem zjistila, že teď si v pohodě dosáhnou na talíře a hrníčky a že se jim pohodlně bude mýt nádobí ???? Viktorek se za pár dní taky otrkal a stal se z něj nadšený pomocník v kuchyni.

Učící věž jako takovou vnímám určitě jako velkého pomocníka a fakt je mi líto, že jsem si ji nepořídila u holek, spoustu věcí by třeba díky polohování stupínku zvládaly lépe a ušetřily bychom si spoustu vztekání v období "já sama". Konkrétně k naší věži Žirafa mám snad jen samá pozitiva."

- Blog Matky na palubu, www.matkynapalubu.cz

 

A kouknete na naše spokojené zákazníky

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ako ste začali dnešné ráno vy? ???????? nám nedávno dorazila učiaca veža tak som ju dnes chcela využiť v plnej paráde a teda tuším ju využil viac akoby som si predstavovala ???? potopa v celej kuchyni ale za tie iskričky to stálo ???? dlho som váhala či túto montessori pomôcku zadovážiť keďže pri prvom sme ju nemali tak isto vám časom spíšem ako sa ujala u nás ???????? chcela som jednoduchú bez milión dalších možností, ľahko prenosnú a nie aby zabrala polovicu kuchyne táto to zatiaľ splnila na 100% ????????ako bonus prišla zložená takže stačilo vybaliť a používať ???????? (máme ju od učiaca veža Žirafa a poradila mi ich @doubletrouble.sk začo pekne ďakujem)

Príspevok, ktorý zdieľa Little King (@littleking.sk),

View this post on Instagram

Věž pro dvojčátka od @zo0dy ???? brzy vám ji představíme více v akci ???? ovšem už teď mohu říct, ze holky zaujala a vlastně na ni strávily cele odpoledne, když byly zrovna doma a ne v bazenu ???????????? takže se moc těším, jak teď spolu upeceme nějaké vykrajovane sušenky ???????? nebo díky ni konečně dosáhnou k umyvadlu, aby si mohly umýt ruce ???? Věžičku si můžete nakonfigurovat úplně celou podle sebe, jak barvu( přírodní, bila, růžová, sedá,...) tak ostatní doplňky. Já pro holky zvolila bílou barvu, protože nám ladí ke kuchyni a jako doplněk počitadlo a černou magnetickou tabulku. Ps: samozřejmě, ze mají i veze pro jedno ditko ???? Dekujeme za možnost spoluprace @zo0dy ❤️ a magnetky, které vidíte na tabuli jsem kupovala u @chytraopicka #baby #twins #dvojcata #kitchen #ucicivez #twintowers #twinthing #twinning #twinsbaby #twinsisters #sisters #doubletrouble #help #happy #together #cooking #little #love #happiness

A post shared by Kateřina Pekařová (@katies_twins) on