O Zoody - O nás


Myšlenka učící věže se u nás zrodila zvědavostí našich dvojčat, které měly v té době skoro 1,5 roku. Držet obě dvojčata na rukou a přitom pracovat v kuchyni nebylo ideální a tehdy jsme objevili tuto skvělou pomocnici a rozhodnutí vyrobit si vlastní učící věže bylo na světě. Dvojčata si věže okamžitě oblíbili a stali se každodenní součástí našeho života, během tohoto užívání jsme vychytali nedostatky a postupně přicházeli s nápady, jak je ještě zlepšit.

deti

Výroba věží se pro nás stala prací, která nás naplňuje a je zároveň naším koníčkem, věnujeme se jí už několik let a přestože už mají naše dvojčata přes 6 let, stále jsou naplno využívány a proto víme, že učící věž je skvělou investicí do vašeho děťátka na více let.

Deti

 

Jako rodiče dvojčat víme, že kupovat všechno dvojmo není vždy jednoduché a proto se u nás zrodila myšlenka věže pro dvojčata. Tato věž šetří nejen místo v kuchyni, ale i peněženku rodičů. Naše sourozenecké věže jsou úplně první originály svého druhu.

Požadavky ze strany našich zákazníků se začaly rozšiřovat i na jiné dřevěné produkty a proto jsme svůj sortiment začaly postupně rozšiřovat. Všechny naše výrobky vyrábíme s láskou a jsme otevřeni jakýmkoli novým nápadům.

A jak vznikl název Zoody? Naše děti milují zvířátka, protože naším prvním produktem byla Učící věž Žirafa, rozhodli jsme se v tomto směru pokračovat a všechny naše výrobky mají název po některém ze zvířátek.

vwza

 

Proč se rozhodount pro naše produkty?


bezpecnost

Bezpečnosť

Naše učící věž je bezpečnou pomůckou pro vaše zvědavé děti. Na zadní straně věže jsou dvě vyjímatelné bezpečnostní zarážky, které zabraňují vypadnutí. Když vaše děťátko získá větší jistotu pohybu, můžete zarážky jednoduše odstranit. Naše učící věž je vyrobena tak, aby byla pro vaše děťátko maximálně bezpečná - nemá ostré rohy ani žádné výčnělky, o které by se mohlo zachytit nebo zakopnout a všechny hrany jsou zaoblené.

 

kvalitaKvalita

Používáme pouze kvalitní masivní drevo. Všechny naše věže jsou dělaná ručně a klademe důraz na každý detail, proto nemají žádné viditelné spoje a hrany jsou zaoblené. Věž od nás bude investicí do vašeho děťátka na několik let. Podívejte se v naší fotogalerii na kvalitu provedení a posuďte sami.

 

polohovatelnostPolohovatelnost

Chcete, aby vaše díte učící věž využívalo co nejdéle? V tom případě určitě oceníte možnost polohování platformy (stupínku) učící věže - věž se doslova přizpůsobí růstu vašeho dítete. Když váš malý pomocník nebo pomocnice povyroste, jednoduše posunete platformu o něco níže. Standardní výška věže je 90 cm a platformu lze nastavit do tří výšek - 25cm, 37,5cm a 50cm.

 

kvalita

Ruční výroba

Naše učící věže jsou ručně vyrobené originály. Kusová výroba nám umožňuje přizpůsobit výšku učící věže vašim individuálním požadavkům, například podle výšky vaší kuchyňské linky. Našim zákazníkům se snažíme vyhovět v každém směru a proto se na nás obraťte i pokud máte jakýkoliv speciální požadavek na úpravu věže. Stejně si můžete vybrat z několika povrchových úprav, barev a doplňků.

 

nezavadnostNezávadnost

Víme, že děti rádi všechno ochutnávají. Proto na povrchovou úpravu našich studujících věží, které jsou vyrobeny z masivního dřeva, používáme pouze barvy a laky na přírodní bázi, určené na dětské hračky. Všechny látky, které používáme, jsou ekologické a certifikované pro takové použití.

 

rychlostRýchlost dodání

Chcete mít svou věž u sebe už o víkendu? To zcela chápeme! Proto učící věže dodáváme již do pár dní od zadání objednávky.

 

kvalitaOverená kvalita

Koupí produktů Zoody, od nás bdržíte vysoce kvalitní produkt s garancí dlouhé životnosti.
Pokud jste u nás nenašli produkt, o kterém si myslíte, že Vám jej můžeme poskytnout nebo potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat.

no alt
Zobrazit: