Zpět

Proč učící věž Zoody?

Přemýšlíte nad koupí učící věže? Přesvědčíme Vás o tom, že Zoody je ta pravá.

Proč učící věž Zoody?

 ceBezpečnost je prvoradá

Naše věže prošly náročnými testy a zkouškami, abychom dokázali, že jsou pro dětičky opravdu bezpečné. Díky tomu jsme získali certifikát CE, který označuje že je naše věžička opravdu tou nejlepší volbou.

kvalitaOvěřená kvalita

Výrobě věží se věnujeme již více než 5 let. Tyto mnohaleté zkušenosti nám pomohly doladit i ty nejmenší detaily a zaměřit se na funkčnost, bezpečnost a zároveň jednoduchost.

Každý náš nový model věže, také prochází zkouškou kvality, tedy nejdříve je testování našimi dětmi :).

 

drevoDřevo si zpracováváme sami

Pro výrobu našich věží nepoužíváme polotovary dřeva, vše dřevo si opracováváme sami a tak víme zaručit, že vaše věžička bude vyrobena ze dřeva té nejlepší kvality.

 

deti

 Venovené dětem

Naše věžičky jsou přizpůsobeny jemným dětským ručkám a nožkám. Nenajdete na nich žádné ostré hrany a každá její část je několikrát ručního opracovávání. Věže Zoody jsou spojovány výhradně dřevěnými spoji a proto se jejich stabilita nezmění ani za 10 let.

 

problemProblémem se neotáčíme zády

Přišla Vám poškozená zásilka? Ztratili jste při používání bezpečnostní kolík? Založili jste někam ochranné tyčky? Ať už je problém jakýkoli, u nás máte jistotu, že Vám telefon zvedneme a na email odepíšeme io měsíc, o rok, či později.

 

zarukaZáruka

Při koupi našich produktů dostanete fakturu, která zároveň slouží jako záruční doklad. Jelikož vyrábíme kvalitní produkty, nebojíme se na ně poskytovat prodlouženou záruku - 36 měsíců.

 

miraPrispôsposobujeme na míru

Ruční výroba nám umožňuje přizpůsobit se jakýmkoli požadavkům. Ať už je to širší věž, věž se šesti nohama, s počítadlem no bez tabule, či 4 polohami na stání, rádi jim vyhovíme.

 

dveVracející se zákazníci

Spokojenost našich zákazníků je naší prioritou, o jejich spokojenosti svědčí i to, že s příchodem nových malých členy rodiny, se k nám vracejí s koupí dalších věží.

 

skPodporujeme naše výrobce

Veškerý námi používaný materiál pochází od slovenských a českých výrobců.

 

 

bezpecnostBezpečnost je prvořadá

Prioritou při výběru učící věže by měla být určitě bezpečnost - což je důležitější, než to, aby se našim prckem nic nestalo? Proto naše věže nemjú žádné ostré hrany, všechny jsou zaoblené, nemají žádné viditelné spoje, mají tři bezpečnostní tyčky, které chrání zezadu děťátko před vypadnutím a co je hlavní, jsou konstruovány tak, aby byly stejně stabilní i po 5 letech používání. Námi používány barvy a laky jsou certifikovány pro použití pro děti do 3 let a tak se nemusíte obávat, pokud bude vaše ratolest věž ochutnávat.

 

rychlostRychlost dodání

Slaví Váš mrňous příští týden první narozeniny? Pro nás to není vůbec problém. Naše věže dodáváme extrémně rychle a to již do pár dní od objednávky. Žádné měsíční čekací doby u nás neznáme.

 

vyberDáváme Vám na výběr

U nás si věž přizpůsobíte tak, aby byla ozdobou vaší domácnosti. V nabídce máme až 30 barev a 5 laků, které si můžete libovolně nakombinovat.

 

krabica

Balíme hotový produkt

Koupě naší věže vám zaručí, že se nemusíte trápit s montováním, skládáním ani zdlouhavými návody. Věž Zoody přijde připravena k okamžitému použití, stačí ji rozbalit a můžete si ji naplno užívat. A co je super? Balíme do obrovské krabice, kterou lze následně s dětičkami různé kreativní využít. Postavíte si domek, auto, či dětskou kuchyňku?