Zpět

Proč učící věž Zoody?

Přemýšlíte nad koupí učící věže? Přesvědčíme Vás o tom, že Zoody je ta pravá.

Proč učící věž Zoody?

kvalitaOvěřená kvalita

Výrobě věží se věnujeme již více než 5 let. Tyto mnohaleté zkušenosti nám pomohly doladit i ty nejmenší detaily a zaměřit se na funkčnost, bezpečnost a zároveň jednoduchost.

Každý náš nový model věže, také prochází zkouškou kvality, tedy nejdříve je testování našimi dětmi :).

 

problemProblémem se neotáčíme zády

Přišla Vám poškozená zásilka? Ztratili jste při používání bezpečnostní kolík? Založili jste někam ochranné tyčky? Ať už je problém jakýkoli, u nás máte jistotu, že Vám telefon zvedneme a na email odepíšeme io měsíc, o rok, či později.

 

zarukaZáruka

Při koupi našich produktů dostanete fakturu, která zároveň slouží jako záruční doklad. Jelikož vyrábíme kvalitní produkty, nebojíme se na ně poskytovat prodlouženou záruku - 36 měsíců.

 

miraPrispôsposobujeme na míru

Ruční výroba nám umožňuje přizpůsobit se jakýmkoli požadavkům. Ať už je to širší věž, věž se šesti nohama, s počítadlem no bez tabule, či 4 polohami na stání, rádi jim vyhovíme.

 

dveVracející se zákazníci

Spokojenost našich zákazníků je naší prioritou, o jejich spokojenosti svědčí i to, že s příchodem nových malých členy rodiny, se k nám vracejí s koupí dalších věží.

 

skPodporujeme naše výrobce

Veškerý námi používaný materiál pochází od slovenských a českých výrobců.

 

 

bezpecnostBezpečnost je prvořadá

Prioritou při výběru učící věže by měla být určitě bezpečnost - což je důležitější, než to, aby se našim prckem nic nestalo? Proto naše věže nemjú žádné ostré hrany, všechny jsou zaoblené, nemají žádné viditelné spoje, mají tři bezpečnostní tyčky, které chrání zezadu děťátko před vypadnutím a co je hlavní, jsou konstruovány tak, aby byly stejně stabilní i po 5 letech používání. Námi používány barvy a laky jsou certifikovány pro použití pro děti do 3 let a tak se nemusíte obávat, pokud bude vaše ratolest věž ochutnávat.

 

rychlostRychlost dodání

Slaví Váš mrňous příští týden první narozeniny? Pro nás to není vůbec problém. Naše věže dodáváme extrémně rychle a to již do pár dní od objednávky. Žádné měsíční čekací doby u nás neznáme.

 

vyberDáváme Vám na výběr

U nás si věž přizpůsobíte tak, aby byla ozdobou vaší domácnosti. V nabídce máme až 30 barev a 5 laků, které si můžete libovolně nakombinovat.

Táto stránka používa cookies. Viac info