Zpět

Učící věžička pro vaše děťátko: objevuje svět a je u vás, i když vaříte

Rozvíjet schopnosti děťátka a je velmi důležité. Dítě potřebuje mamku, která se o něj stará, a navíc stimulaci ze strany prostředí. Vyzkoušejte učící věž. Vaše děťátko se na věžičce učí novým věcem.

Učiaca veža Zoody

Učící věž Zoody je věžička s bočním jištěním proti pádu. Když na věž děťátko vyleze, dohlédne a dosáhne na kuchyňskou linku. 

Učiaca veža Zoody

Z věžičky vás pozoruje, hravou formou objevuje svět a učí se novým věcem. Pomáhá s kuchtěním, mícháním, hraje si s moukou, těstem atd. Tím ho rozvíjíte. 

Díky učící věži je vždy blízko vás a máte ho pod kontrolou, i když vaříte anebo děláte něco jiného. Nespadne a nebude lézt všude možně. 

Prohlédněte si tyto krásné záběry učících věžiček Zoody. 

Miniaturní kuchař

Učiaca veža Zoody

Prostě zlatý. 

Vaříme spolu: super pomocník do kuchyně

Učiaca veža Zoody

Učící věžička je pro každé zvídavé dítko, které se velmi rádo dívá pod ruce a do hrnců při vaření. Vyřeší dilema bezpečnosti v kuchyni vs. jak rozumně podpořit rozvoj a sběr zkušeností.

Prcci mají velkou radost z toho, že mohou pomáhat v kuchyni a dělat zajímavé věci. Učí se. Mohou se vrtět i sledovat, co děláte. Plus vždy je máte u sebe a na dohled.

Učiaca veža Zoody

Doslechli jsme se o případě, kdy tatínek brblal, co to mamina zase koupila. Avšak později přiznal, že je to super věcička. Mají ji od roku, nyní měl syn 5 let a stále věž používá a pečou společně.

Učiaca veža Zoody

Učící věž si zamilujete. Nejenže váš mrňous bude na všechno vidět a vy máte klid při vaření, ale hlavně může ochutnávat. Radostný bude den, až na věžičku vyleze a sleze z ní sám.

S takovými úžasnými a krásnými pomocníky se hned vaří lépe

Učiaca veža Zoody

Z učící věžičky mohou pomáhat připravovat koláč, mýt nádobí, v koupelně si čistiť zoubky. Věžičky podporují dětskou zvědavost a chuť objevovat svět. A vy budete mít klid při vaření.

Děťátko je po ruce a učí se

Učiaca veža Zoody

Ta je roztomilá.

Pokud máte dvě dětičky, lepší je taková učící věž, kam se vejdou obě, protože o ni může být bitva. 

Rozvoji napomáhá i tabule a počítadlo

Učiaca veža Zoody

Aby se dítko nikdy nenudilo, některé učící věže mají na bocích počítadlo a tabuli na kreslení křídami či na magnety. Takže si s věží může hrát, i když právě nebude pomáhat. Prohlédněte si učící věž Lvíček.

Konečně dosáhne na linku 

Učiaca veža Zoody

Věžička Zoody je zkrátka paráda, mrňous je po ruce, pomáhá vařit a rozvíjí se. Jedna maminka nám řekla, že věž mají od 11 měsíců a používají ji denně už dva a půl roku. Přečtěte si, co říkají ostatní maminky.

Opatrnosti není nikdy dost. Věžička je stabilní a schůdky jsou ohrazené zábradlím. Zarážky mají pojistky, aby je děti nemohly vytáhnout. Proto dítě z věže nespadne.

Učiaca veža Zoody

Učící věžička vymyšlena na základě Montessori principů se u vás rychle zabydlí. Mrňous z věžičky sleduje, co děláte vy, a pomáhá vám při vaření a běžných činnostech v domácnosti. Tím podporujete jeho rozvoj.

Dětská radost je ta nejkrásnější

Učiaca veža Zoody

Hra s míčky. Podívejte na něj. Potopa v celé kuchyni, ale za ty jiskřičky v očích to stálo. Ještě když zjistí, že do toho umyvadla se z té věže snadno dostane... : D

Ten má radost!

Učiaca veža Zoody

Skvělé je i to, že prcka nemusíte držet na rukou nebo nosit v šátku. Ruce máte volné a děťátko je u vás a hraje si. Ono to denní nošení 10 kilového zvědavce na rukou dá také docela zabrat. :)

Věž roste spolu s děťátkem

Učiaca veža Zoody

Vaše ratolesti rostou, a proto jsou také polohovatelné věžičky, které mají tři stupínky přizpůsobitelné výšce dítěte. Díky tomu bude stačit pouze jedna věžička.

Šťastné vzpomínky na dětství díky věžičce

Učiaca veža Zoody

Pěkné dětství je dar. Na učících věžičkách mohou mít vaše dětičky krásné zážitky. Mohou hladit koníka, zdobit celý vánoční stromek, nejen nejnižší větvičky, sklízet ovoce na zahradě a spoustu jiného. Tvořivosti se meze nekladou. 

Dejte dítěti to nejlepší

Učící věž je nádherná pomůcka, která se u vás rychle zabydlí. Nejenže mrňous z věžičky vše sleduje a učí se, ale stále bude po ruce a neleze všude možně. Je to věc, do které se vyplatí investovat. 

Chcete, aby mělo vaše dítě krásné dětství, a zároveň mít doma klid při vaření? Tak nečekejte a objednejte si učící věžičku ještě dnes:

Učící věž Lvíče

Učící věž Delfín

Učiaca veža Levík Učící věž Delfín
 Zobrazit více  Zobrazit více