Učící věž Lvíče

Učící věž Lvíče

Hodnocení produktu: 4.69/5 (149x)

Vaše hodnocení:

Polohovateľná Aktivity 2-10 prac. dní

Učící věž Lvíček zabaví vaše děťátko hned trojnásobně!

3690 Kč

Polohovatelná učící věž Lvíče zabaví nejedno děťátko. Na jedné straně najde magnetickou křídovou tabuli a na druhé straně dřevěné počítadlo. Díky této věži se z vašeho malého pomocníka rázem stane umělec, či velký počtář.

aktivity

 

Věž má vzadu 3 bezpečnostní vyjímatelné zarážky, které zabrání vypadnutí. Zarážky mají pojistky, aby jejich nejmenší děti nevěděli vytáhnout. Při starších dětí je možné zarážky zcela odložit.

lvice

 

Polohovatelná učící věž roste s vaším dítětem. Má tři polohy, které přizpůsobíte jeho výšce. Pro nejmenší děti je určena vrchní poloha ve výšce 50 cm, střední poloha je určena pro děti do 4 let ve výši 37,5cm a nejnižší poloha je pro starší pomocníků je ve výšce 25 cm.

polohy

 

Standardní výška věže je 90 cm, její výši však rádi přizpůsobíme vašim požadavkům.

Vaše věžička může být unikát pouze pro vašeho prcka a my ji rádi ozdobíme jeho jménem.

 

Meno

 

Povrchová úprava je pro věž velmi důležitá, zajišťuje to, že bude chráněna před nečistotami, vlhkostí, či mastnotou. Na výběr máme až 30 barev, nebo můžete zvolit bezbarvý lak.

vzorkovnik

 

 

Na věž lze dodělat podpůrné nohy, které zajistí větší stabilitu, zejména při jejím naklánění do boku.

nohy

Veže sú spájané drevárskym spojom - nehrozí teda, že dôjde časom k jej rozkývaniu vplyvom posúvania šrobov. Nenájdete na nej žiadne ostré hrany a jej povrch je prispôsobený najjemnejším detským rúčkam a nôžkam.

nôzky

 

Standardní výška: 90 cm
Šířka: 40 cm
Platforma: 30 x 20 cm
Výška stupínků: 50, 37,5 a 25 cm

Alternativní produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info