Dvojičková učící věž Nosorožec

Dvojičková učící věž Nosorožec

Hodnocení produktu: 5/5 (12x)

Vaše hodnocení:

Polohovateľná

Polohovateľná věž pro dvojičky a sourozence se svislými tyčkami.

2990 Kč s DPH

Dostupnost: Skladom

Jako první v Čechách, jsme vám přinesli dvojičkovú učící věž.

Mít v kuchyni dvě učící věže může být prostorově i finančně náročné a proto jsme přišli s myšlenkou věže pro dvě děti, která ušetří peníze i místo v kuchyni. Dětičkám zároveň rozvíjíte schopnost empatie a společného fungování se sourozencem.

deti

Díky svislým tyčkám na přední straně je určena pro všechny malé uličníky. Věž má vzadu 3 bezpečnostní vyjímatelné zarážky, které zabrání vypadnutí. Zarážky mají pojistky, aby jejich nejmenší děti nevěděli vytáhnout. Při starších dětí je možné zarážky zcela odložit.

 

nosorozec

 

Polohovatelná učící věž roste s vaším dítětem. Má tři polohy, které přizpůsobíte jeho výšce. Pro nejmenší děti je určena vrchní poloha ve výšce 50 cm, střední poloha je určena pro děti do 4 let ve výši 37,5cm a nejnižší poloha je pro starší pomocníků je ve výšce 25 cm. V případě sourozenců s věkovým rozdílem, doporučujeme přizpůsobovat výšku staršímu z dětí.

polohy

 

Standardní výška věže je 90 cm, její výši však rádi přizpůsobíme vašim požadavkům.

Vaše věžička může být unikát pouze pro vašeho prcka a my ji rádi ozdobíme jeho jménem.

 

Meno

 

Povrchová úprava je pro věž velmi důležitá, zajišťuje to, že bude chráněna před nečistotami, vlhkostí, či mastnotou. Na výběr máme až 30 barev, nebo můžete zvolit bezbarvý lak.

vzorkovnik

Věže jsou spojovány dřevařským spojem - nehrozí tedy, že dojde časem k jejímu rozkývání vlivem posouvání šroubů. Nenajdete na ní žádné ostré hrany a její povrch je přizpůsoben nejjemnějším dětským ručkám a nožkám.

nôzky

 

Standardní výška: 90 cm
Výška stupínků: 50, 37,5 a 25 cm
Velikost platformy: 55 x 20

Alternativní produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info