Učící věž pro dvojčata Méďa

Učící věž pro dvojčata Méďa

Hodnocení produktu: 4.75/5 (12x)

Vaše hodnocení:

Zábavná learning tower pro dvojčata a sourozence se svislými tyčkami.

3619 Kč

Dostupnost: Na sklade

Jako první na Slovensku, či v Čechách, jsme vám přinesli dvojičkovú učící věž.

Mít v kuchyni dvě učící věže může být prostorově i finančně náročné a proto jsme přišli s myšlenkou věže pro dvě děti, která ušetří peníze i místo v kuchyni. Dvojičková věž Macko je určena pro všechny malé snílek. Svislé tyčky na bocích a vpředu zabrání tomu, aby na ni děti vylézali. Dětičkám zároveň rozvíjíte schopnost empatie a společného fungování se sourozencem. Dvojičková věž má tři polohy, které přizpůsobíte výšce dětí.

Součástí učící věže Macko je magnetická křídová tabule a na dřevěné počítadlo. Díky této věži se z vašich malých pomocníků rázem stanou umělci, či velcí počtáři.

Pro nejmenší děti je určena vrchní poloha ve výšce 50 cm, střední poloha je určena pro děti do 4 let a nejnižší poloha je pro starší pomocníky. V případě sourozenců s věkovým rozdílem, doporučujeme přizpůsobovat výšku staršímu z dětí. Věž má vzadu bezpečnostní vyjímatelné zarážky, které zabrání vypadnutí. Zarážky mají pojistky, aby jejich nejmenší děti nevěděli vytáhnout. Při starších dětí je možné zarážky zcela odložit.

 

vzorkovnik

Alternativní produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info