Učící věže

Bezpečnost

Bezpečnost

Věže Zoody splňují nejpřísnější evropské bezpečnostní normy a mají certifikát CE.

Naše učící věž je bezpečnou pomůckou pro vaše zvědavé děti.

Na zadní straně věže jsou tři vyjímatelné bezpečnostní zarážky, které zabraňují vypadnutí. Když vaše děťátko získá větší jistotu pohybu, můžete zarážky jednoduše odstranit. Naše učící věž je vyrobena tak, aby byla pro vaše děťátko maximálně bezpečná - nemá ostré rohy ani žádné výčnělky, o které by se mohlo zachytit nebo zakopnout a všechny hrany jsou zaoblené.

Od jakého věku je učící věž vhodná? Kdy na ni děťátko bezpečně postavit? Učící věž můžete klidně začít používat jakmile umí vaše ratolest samostatně stát, nedá se tedy ohraničit věkem odkdy ji začít používat.

Kvalita

Kvalita

Používáme pouze kvalitní dřevo. Všechny naše věže jsou dělaná ručně a klademe důraz na každý detail, proto nemají žádné viditelné spoje a hrany jsou zaoblené. Věž od nás bude investicí do vašeho děťátka na několik let. Podívejte se v naší fotogalerii na kvalitu provedení a posuďte sami.

Polohovatelnost

Polohovatelnost

Chcete, aby vaše díte učící věž využívalo co nejdéle? V tom případě určitě oceníte možnost polohování platformy (stupínku) učící věže - věž se doslova přizpůsobí růstu vašeho dítete. Když váš malý pomocník nebo pomocnice povyroste, jednoduše posunete platformu o něco níže. Standardní výška věže je 90 cm a platformu lze nastavit do tří výšek - 25cm, 37,5cm a 50cm.

Ruční výroba

Ruční výroba

Naše učící věže jsou ručně vyrobené originály. Kusová výroba nám umožňuje přizpůsobit výšku učící věže vašim individuálním požadavkům, například podle výšky vaší kuchyňské linky.

Našim zákazníkům se snažíme vyhovět v každém směru a proto se na nás obraťte i pokud máte jakýkoliv speciální požadavek na úpravu věže. Stejně si můžete vybrat z několika povrchových úprav, barev a doplňků.

Ověřená kvalita

Ověřená kvalita

Koupí produktů Zoody, od nás bdržíte vysoce kvalitní produkt s garancí dlouhé životnosti. Pokud jste u nás nenašli produkt, o kterém si myslíte, že Vám jej můžeme poskytnout nebo potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Nezávadnost

Nezávadnost

Víme, že děti rádi všechno ochutnávají. Proto na povrchovou úpravu našich studujících věží, které jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, používáme pouze barvy a laky na přírodní bázi, určené na dětské hračky. Všechny látky, které používáme, jsou ekologické a certifikované pro takové použití.

Rychlost dodání

Rychlost dodání

Chcete mít svou věž u sebe už o víkendu? To zcela chápeme! Proto učící věže dodáváme již do pár dní od zadání objednávky.

Zobrazit: