Učící věž Zebra

Učící věž Zebra

Hodnocení produktu: 4.68/5 (99x)

Vaše hodnocení:

Polohovateľná 2-10 prac. dní

Učící věž Zebra má 3 polohy stupínka a svislé tyčky na bocích a přední straně

2590 Kč

Polohovatelná učící věž Zebra je určena pro všechny malé uličníky. Díky svislým tyčkám na přední straně a na bocích zabrání tomu, aby na ni děťátko vylézalo a podpůrné nohy zabraňují kývání do stran.

Věž má vzadu 3 bezpečnostní vyjímatelné zarážky, které zabrání vypadnutí. Zarážky mají pojistky, aby jejich nejmenší děti nevěděli vytáhnout. Při starších dětí je možné zarážky zcela odložit.

zebra

 

Polohovatelná učící věž roste s vaším dítětem. Má tři polohy, které přizpůsobíte jeho výšce. Pro nejmenší děti je určena vrchní poloha ve výšce 50 cm, střední poloha je určena pro děti do 4 let ve výši 37,5cm a nejnižší poloha je pro starší pomocníků je ve výšce 25 cm.

polohy

 

Standardní výška věže je 90 cm, její výši však rádi přizpůsobíme vašim požadavkům.

Vaše věžička může být unikát pouze pro vašeho prcka a my ji rádi ozdobíme jeho jménem.

 

Meno

 

Povrchová úprava je pro věž velmi důležitá, zajišťuje to, že bude chráněna před nečistotami, vlhkostí, či mastnotou. Na výběr máme až 30 barev, nebo můžete zvolit bezbarvý lak.

vzorkovnik

Veže sú spájané drevárskym spojom - nehrozí teda, že dôjde časom k jej rozkývaniu vplyvom posúvania šrobov. Nenájdete na nej žiadne ostré hrany a jej povrch je prispôsobený najjemnejším detským rúčkam a nôžkam.

nôzky

 

Učící věž Zebra má je polohovatelná a má svislé tyčky a tak je určena pro všechny malé nezbedy.

Díky opěrným nohám má ještě větší stabilitu a svislé tyčky na bocích a vpředu . Má tři polohy, které přizpůsobíte jeho výšce. Pro nejmenší děti je určena vrchní poloha ve výšce 50 cm, střední poloha je určena pro děti do 4 let a nejnižší poloha je pro starší pomocníky. Věž má vzadu bezpečnostní vyjímatelné zarážky, které zabrání vypadnutí. Zarážky mají pojistky, aby je děti nevěděli vytáhnout. Při starších dětech je možné zarážky zcela odložit.

vzorkovnik

Standardní výška: 90 cm
Šířka: 40 cm
Platforma: 30 x 20 cm
Výška stupínků: 50, 37,5 a 25 cm
Hloubka: 40 cm
Nosnost: 100 kg
Dřevo: Smrek

Alternativní produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info