Učící věž Zebra

Učící věž Zebra

Hodnocení produktu: 4.62/5 (410x)

Vaše hodnocení:

Polohovatelná CE bezpečnostný certifikát

Učící věž Zebra má 3 polohy stupínka a svislé tyčky na bocích a přední straně

2519 Kč s DPH

2799 Kč s DPH Sleva 280 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Zoody

Učící věž Zoody splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy a získala označení CE. Co všechno jsme testovali, abychom dokázali, že je pro děťátko opravdu bezpečná, se dočtete v našem blogu.

zebra

Zebra je určena pro zvědavé malé průzkumníky – svislé tyčky brání vylezení ven z věže.
Věž Zebra je perfektní zejména pro děti, které jsou velmi aktivní, rádi na všechno vylézají. Má svislé bezpčenostní tyčky, což zajišťuje, že vaše děťátko po ní nebude moci vylézat.

nozky

 

Polohovatelná učící věž Zebra je určena pro všechny malé nezbedy. Díky svislým tyčkám na přední straně a na bocích zabrání tomu, aby na ni děťátko vylézalo a podpůrné nohy zabraňují kývání do stran.

zebra

Věž má zezadu 3 bezpečnostní vyjímatelné zarážky, které zabrání vypadnutí. Zarážky mají pojistky, aby jejich nejmenší děti nevěděli vytáhnout. Při starších dětí je možné zarážky zcela odložit.

zebra

 Vzdálenost tyček na věži znemožňuje, aby mezi ně děťátko vložilo hlavu.

hlava

Polohovatelná učící věž roste s vaším dítětem. Má tři polohy, které přizpůsobíte jeho výšce. Pro nejmenší děti je určena vrchní poloha ve výšce 50 cm, střední poloha je určena pro děti do 4 let ve výši 37,5cm a nejnižší poloha je pro starší pomocníků je ve výšce 25 cm.

polohy

 

Díky inovativnímu systému zabezpečení, které jsme vymysleli, vůbec nehrozí, že dítě vyjme bezpečnostní tyčky. Přesvědčte se o tom na následujícím videu:

Standardní výška věže je 90 cm, její výši však rádi přizpůsobíme vašim požadavkům.

Vaše věžička může být unikát pouze pro vašeho prcka a my ji rádi ozdobíme jeho jménemPro malování jména je třeba přidat do objednávky tento produkt. Doplatek za tuto úpravu je 799 kč.

Meno

 

Povrchová úprava je pro věž velmi důležitá, zajišťuje to, že bude chráněna před nečistotami, vlhkostí, či mastnotou. Na výběr máme až 30 barev, nebo můžete zvolit bezbarvý lak.

vzorkovnik

 

Při výběru světlého barevného provedení (bílá, slonová kost, žlutá, světle modrá, světle a pod) nezapomeňte na to, že může být vidět strukturu dřeva a barvy nebudou zcela překrývat jeho kresbu. Pokud se vám tato přírodní vlastnost dřeva nelíbí, doporučujeme zvolit tmavší barvu, která spolehlivě zakryje všechny kresby dřeva.

farbenie 

Pokud se vám přirozený vzhled dřeva líbí, doporučujeme zvolit bezbarvý nebo barevný lak, který jeho kresbu ještě zvýrazní. Všechny barvy i laky naleznete v naši fotogalerii.

lak

Věže jsou spojovány dřevařským spojem - nehrozí tedy, že dojde časem k jejímu rozkývání vlivem posouvání šroubů. Nenajdete na ní žádné ostré hrany a její povrch je přizpůsoben nejjemnějším dětským ručkám a nožkám.

 zebra

Je věž dostatečně velká pro vaše dětičky? Samozřejmě! Všechny rozměry naleznete ve spodní straně popisu v části "Doplňkové informace". 

 

Standardní výška: 90 cm
Šířka: 40 cm
Platforma: 30 x 20 cm
Výška stupínků: 50, 37,5 a 25 cm
Hloubka: 38 cm
Nosnost: 100 kg
Dřevo: Smrek

Alternativní produkty