Učící věž Tygr

Učící věž Tygr

Hodnocení produktu: 4.87/5 (47x)

Vaše hodnocení:

Polohovateľná Aktivity

Učící věž Tygr ma svislé tyčky a podpůrné nohy a je trojnásobnou zábavou pro vaše dětičky.

3990 Kč s DPH

Dostupnost: Skladom

Polohovatelná učící věž Tygr zabaví nejedno děťátko. Na jedné straně najde magnetickou křídovou tabuli a na druhé straně dřevěné počítadlo. Díky této věži se z vašeho malého pomocníka rázem stane umělec, či velký počtář.

aktivity

 

Díky svislým tyčkám na přední straně a podpůrným nohám je určena pro všechny malé uličníky. Věž má vzadu 3 bezpečnostní vyjímatelné zarážky, které zabrání vypadnutí. Zarážky mají pojistky, aby jejich nejmenší děti nevěděli vytáhnout. Při starších dětí je možné zarážky zcela odložit.

tyger

 

Polohovatelná učící věž roste s vaším dítětem. Má tři polohy, které přizpůsobíte jeho výšce. Pro nejmenší děti je určena vrchní poloha ve výšce 50 cm, střední poloha je určena pro děti do 4 let ve výši 37,5cm a nejnižší poloha je pro starší pomocníků je ve výšce 25 cm.

polohy

 

Standardní výška věže je 90 cm, její výši však rádi přizpůsobíme vašim požadavkům.

Vaše věžička může být unikát pouze pro vašeho prcka a my ji rádi ozdobíme jeho jménem.

 

Meno

 

Povrchová úprava je pro věž velmi důležitá, zajišťuje to, že bude chráněna před nečistotami, vlhkostí, či mastnotou. Na výběr máme až 30 barev, nebo můžete zvolit bezbarvý lak.

vzorkovnik

Věže jsou spojovány dřevařským spojem - nehrozí tedy, že dojde časem k jejímu rozkývání vlivem posouvání šroubů. Nenajdete na ní žádné ostré hrany a její povrch je přizpůsoben nejjemnějším dětským ručkám a nožkám.

nôzky

 

Výška stupínků: 50, 37,5 a 25 cm
Velikost platformy: 30 x 20

Alternativní produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info