Učící věž Panda

Učící věž Panda

Skladem Polohovatelná CE bezpečnostný certifikát

Učící věž Panda zabraňuje vylézání na věž, díky svislým tyčkám na třech stranách. Je šířší než věž Zebra.

3149 Kč s DPH

3499 Kč s DPH Sleva 350 Kč

Výrobce: Zoody

Učící věž Zoody splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy a získala označení CE. Co všechno jsme testovali, abychom dokázali, že je pro děťátko opravdu bezpečná, se dočtete v našem blogu.

Věž Panda má širší i hlubší stupínek a to 30x40cm, poskytuje tedy mnohem více místa. Porovnejte si ji s věží Zebra:

panda

Panda je určena pro zvědavé malé průzkumníky - svislé tyčky brání vylezení ven z věže.

Věž Panda je perfektní zejména pro děti, které jsou velmi aktivní, rádi na vše vylézají. Má svislé bezpčenostní tyčky, což zajišťuje, že vaše děťátko po ní nebude moci vylézat.


veza

 

Polohovatelná věž se svislými tyčkami Panda, je určena pro malé výmyslníky - díky široké základně má ještě větší stabilitu a svislé tyčky na bocích a vpředu zabrání tomu, aby na ni děťátko vylézalo.

 veza

 

Věž má vzadu 3 bezpečnostní vyjímatelné zarážky, které zabrání vypadnutí. Zarážky mají pojistky, aby je nejmenší děti neuměly vytáhnout. U starších dětí je možné zarážky zcela odložit.

 veza

 

Vďaka inovatívnemu systému zabezpečenia, ktoré sme vymysleli, vôbec nehrozí, že dieťa vyberie bezpečnostné tyčky. Presvedčte sa o tom na nasledujúcom videu:

 

 

Standardní výška věže je 90 cm, její výši však rádi přizpůsobíme vašim požadavkům.

veza

Vaše věžička může být unikát pouze pro vašeho prcka a my ji rádi ozdobíme jeho jménemPro malování jména je třeba přidat do objednávky tento produkt. Doplatek za tuto úpravu je 799 kč.

Meno

 

Povrchová úprava je pro věž velmi důležitá, zajišťuje to, že bude chráněna před nečistotami, vlhkostí, či mastnotou. Na výběr máme až 30 barev, nebo můžete zvolit bezbarvý lak.

vzorkovnik

 

Při výběru světlého barevného provedení (bílá, slonová kost, žlutá, světle modrá, světle a pod) nezapomeňte na to, že může být vidět strukturu dřeva a barvy nebudou zcela překrývat jeho kresbu. Pokud se vám tato přírodní vlastnost dřeva nelíbí, doporučujeme zvolit tmavší barvu, která spolehlivě zakryje všechny kresby dřeva.

farbenie 

Pokud se vám přirozený vzhled dřeva líbí, doporučujeme zvolit bezbarvý nebo barevný lak, který jeho kresbu ještě zvýrazní. Všechny barvy i laky naleznete v naši fotogalerii.

lak

Věže jsou spojovány dřevařským spojem - nehrozí tedy, že dojde časem k jejímu rozkývání vlivem posouvání šroubů. Nenajdete na ní žádné ostré hrany a její povrch je přizpůsoben nejjemnějším dětským ručkám a nožkám.

 zebra

Je věž dostatečně velká pro vaše dvě dětičky? Samozřejmě! Všechny rozměry naleznete ve spodní straně popisu v části "Doplňkové informace". A tady je malý důkaz, že máme pravdu :)

veza

Standardní výška: 90 cm
Šířka: 40 cm
Platforma: 30 x 20 cm
Výška stupínků: 50, 37,5 a 25 cm
Hloubka: 46 cm
Nosnost: 100 kg
Dřevo: Smrek

Alternativní produkty